VANIMAN Spectrum Sprue Former 1.50in - Dark BLUE - Each ( #VMC-SB150 )
SKU: 111392 - ETD: Sold out - this item won't be restocked.
Quantity:
Minimum quantity is 1.
Manufacturer #
VMC-SB150
Manufacturer
Model
VANIMAN
SubModel
Sprue Former
Colors
Dark Blue
Sizes
1.5in
Package
1
ETD
Sold out - this item won't be restocked.
Final sale
This item is not elegible for return or exchange.
Earn up to 8 rewards points with this product!
SmileRewards Club
Description
Spectrum Sprue Formers 1-1/2″ Dark Blue- VMC-SB150
Spectrum Sprue Formers 1-1/2″ Dark Blue
P/N VMC-SB175
Additional information
• Weight: 1 lbs
• Dimensions: 3 × 3 × 2 in